fbpx

BADANIA KOSMETYKÓW

Zakres obligatoryjnych badań ustalany jest indywidualnie na podstawie informacji o produkcie (FORMULARZ PRODUKTOWY). W zależności od rodzaju produktu, jego składu, przeznaczenia oraz sposobu prezentacji zakres badań niezbędnych celem przeprowadzenia oceny bezpieczeństwa może być różny.

Przykładowo, dla pasty do zębów czy płynu do higieny intymnej będzie wymagany nieco inny profil oznaczeń fizykochemicznych niż dla szamponu do włosów czy perfum. Różnice mogą również odnosić się do testu konserwacji lub braku konieczności jego wykonania dla produktów tzw. niskiego ryzyka mikrobiologicznego (na podstawie normy PN-EN ISO 29621). W związku z powyższym nasi eksperci ustalają zakres obligatoryjnych badań na podstawie informacji o danym produkcie. Informacje te zostają Państwu przedstawione w ofercie handlowej przygotowanej na podstawie złożonego zapytania.

Celem przedstawienia Państwu oferty handlowej prosimy o odesłanie prawidłowo wypełnionego formularza produktowego (dla każdego z produktów z osobna) na adres poczty elektronicznej: biuro@cosmeceuticum.pl


DOKUMENTY DO POBRANIA