fbpx

PRACA

SAFETY ASSESSOR

W związku ze zrównoważonym oraz stabilnym rozwojem firmy COSMECEUTICUM Sp. z o.o. poszukujemy obecnie specjalistów na stanowisko: SAFETY ASSESSOR

Safety Assessor - Młodszy Specjalista ds. Oceny Bezpieczeństwa Kosmetyków

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w ambitnym, młodym zespole
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Umowę o pracę z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony
  • Przyjazną atmosferę stosunków zawodowych oraz kulturę pracy

Miejsce pracy: Lublin / okolice Lublina

POBIERZ OPIS STANOWISKA PRACY

PRACA I KARIERA W COSMECEUTICUM

W związku z rozwojem firmy oraz rosnącym zapotrzebowaniem rynku prowadzimy obecnie proces rekrutacyjny na stanowisko specjalisty w sektorze prowadzonej działalności. Jeśli interesuje Cię kariera w naszym zespole i spełniasz wymagania dotyczące stanowiska pracy prześlij nam swoją aplikację.

Opis stanowiska pracy:

  • Ocena bezpieczeństwa produktów kosmetycznych w oparciu o obowiązujący stan prawny (ocena formulacji kosmetyków, analiza profilu fizykochemicznego, toksykologicznego produktu kosmetycznego oraz ingredientów)
  • Sporządzanie raportów bezpieczeństwa produktów kosmetycznych i rewidowanie istniejącej dokumentacji
  • Zgłaszanie produktów kosmetycznych Komisji Europejskiej za pośrednictwem systemu CPNP
  • Współpraca i kontakt z zewnętrznymi ośrodkami naukowo badawczymi
  • Przyjmowanie próbek do badań, realizacja zleceń i kontrola ich realizacji na każdym etapie
  • Analiza i interpretacja wyników badań produktu kosmetycznego
  • Współpraca i kontakt z Klientami w kwestiach dotyczących zlecenia
  • Udział w szkoleniach i podnoszenie kwalifikacji w zakresie wynikającym ze specyfiki stanowiska pracy

Wymagania:

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres poczty elektronicznej: rekrutacja@cosmeceuticum.pl

Na Twoją aplikację czekamy do 31 sierpnia 2021. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.